niedoskonała mama

niedoskonała mama

narty z dzieckiem
dzieci podróże współpraca z partnerami bloga

Na co zwrócić uwagę, planując wyjazd na narty z dzieckiem?

Aby nic nie popsuło rodzinnego wyjazdu na narty, musi dopisać pogoda, stok powinien być adekwatny do możliwości każdego członka rodziny, by dzieci nie zniechęciły się do jazdy, a rodzice nie nudzili. Sprawdź, jak zaplanować wyjazd na narty z dzieckiem, podczas którego nic cię nie zaskoczy.

Miejsce

Zwróć uwagę, by miejsce było wolne od smogu, niezatłoczone przez turystów, co utrudnia naukę jazdy na nartach i odbiera całą frajdę ze sportu. Powinny być dostępne trasy o różnym stopniu trudności.

Hotel

Dla wypoczynku rodziców kluczowa jest opieka nad dzieckiem w hotelu w postaci przedszkola i sali zabaw. Na miejscu powinny być też dostępne liczne atrakcje, by dzieci po nartach, albo podczas przerwy od nart się nie nudziły.

Ulubione menu dziecka

Bardzo ważna jest też menu, dzieci grymaszące nad posiłkami mogą skutecznie popsuć wyjazd. Jeśli twoje dziecko samo chce łączyć składniki na talerzu, albo ma alergie pokarmowe, upewnij się, że kucharze dostosują się do jego indywidualnych wymagań.

Rodzinny wyjazd na narty do Austrii-sprawdź, jakie czekają cię atrakcje

narty z dzieckiem

Sezon narciarski na lodowcu w Austrii trwa przez cały rok, gdzie, jeśli nie w stolicy sportów zimowych, spędzisz urlop marzeń? Zillertal-położony w sercu Tyrolu, nad rzeką Ziller-to największy ośrodek narciarski na świecie. To propozycja dla małych i dużych. Rodzice mogą podjąć wyzwanie jazdy na najbardziej stromej trasie narciarskiej o kącie nachylenia 78 stopni. Gdy w tym czasie dzieci będą zdobywać umiejętności narciarskie na trasach dla początkujących, pod bacznym okiem instruktora.

Dla dzieci przewidziana jest opieka oraz liczne atrakcje, by rodzice mogli korzystać z uroków Tyrolu lub relaksować się po nartach w luksusowym SPA.
Po nartach można zażyć kąpieli w gorących źródłach, rozgrzać mięśnie i zregenerować się przed kolejnym intensywnym dniem na stoku. Jeśli marzy nam się przerwa od nart, możemy korzystać z lodowiska, tras saneczkowych i spacerować, napawając się widokiem gór i rześkim, nieskazitelnym powietrzem. To czyste tereny wolne od smogu.

narty z dzieckiem
Zaletą wyjazdu do Austrii jest wybór aż 143 kilometrów nartostrad oraz 52 wyciągów i kolejek narciarskich. Zillertal to idealne miejsce na rodzinny wypoczynek. W SPA z wodami termalnymi mamy zapewniony relaks i przygodę dla dzieci, dzięki ślizgawce o długości 133 m, tubie o długości 134 m, wodospadom oraz grotom, w których bulgocząca woda wymasuje nam mięśnie. Są też sieci do wspinaczki.
Marzy ci się taki wypoczynek i ucieczka od rzeczywistości? Sprawdź szczegóły tu: Austria-na-narty.pl

Marta Szyszko

Wpis we współpracy z partnerem portalu

Comments

comments

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o