Do pierwszych klas poszły dzieci na różnym etapie rozwoju i w różnym wieku, stąd przepaść między możliwościami pierwszoklasisty urodzonego w grudniu, który we wrześniu nie ma jeszcze ukończonych 6 lat, a 7 latkami ze stycznia lub dziećmi, które rozpoczynają edukację wedle tradycyjnego systemu. Czy uzupełnianie zaległości może stać się świetną zabawą, do której uczeń będzie się palić, a nauka nie musi być dłużej piętnowana jako odbieranie dzieciństwa? Wszystko jest możliwe za sprawą platformy edukacyjnej Squla.

Squla rozbudza dziecięcą ciekawość świata i w sprytny sposób przemyca wymagane w szkole informacje. Dzięki temu buduje dziecięcą pewność siebie i przyczynia się do sukcesów w szkole.

Squlę polecają sami nauczyciele, ponieważ uzupełnia szkolną wiedzę w sposób atrakcyjny dla dziecka – w formie multimedialnych quizów, gier, misji, filmów i testów.  Na zajęciach komputerowych uczniowie grają w Squlę. Nie ma się co dziwić, program tej platformowy został opracowany w oparciu o wytyczne MEN. Ze Squlą dziecko powtórzy szkolny program, a nawet może go wyprzedzić! Wiedza podana jest w tak atrakcyjnej formie, że dziecko nawet nie zauważy, że się uczy, dla niego to świetna zabawa.

Ze Squlą możesz monitorować postępy swojego dziecka w nauce

IMGP3879

Dzięki Squli rodzic może za pośrednictwem urządzenia mobilnego monitorować postępy w nauce swojego dziecka i na podstawie odpowiedzi, określić jego mocne strony oraz wyłapać obszary, nad którymi powinno popracować. Uczeń dostaje informację zwrotną, co poszło nie tak i jaka jest prawidłowa odpowiedź. Platforma podpowiada rodzicom, jak motywować swoje dzieci, może to być wirtualny liścik z gratulacjami za postępy.

Dodatkową motywacją są nagrody z Empiku, które uczeń może kupić w sklepiku Squli. Każda prawidłowa odpowiedź to wirtualna moneta, które po przekroczeniu progu można wymienić na atrakcyjne nagrody.

Co o Squli mówi moja córka?

„Squla podoba mi się, bo jak zdobędę wystarczająco punktów, to wtedy dostanę nagrodę, na przykład bilet do kina albo piórnik. Na komputerze są napisane pytania, muszę je przeczytać, tam są dwie odpowiedzi, albo 3, albo 4 i ja muszę kliknąć na jedną. Jeśli będzie to odpowiedź prawidłowa, wtedy dostaję punkt, a jeśli nie, to na końcu to powtórzymy. Moja ulubiona gra to Kopciuszek, raz w niego zagrałam i wygrałam!” – Karolina, 7 lat

Przygodę ze Squlą możesz rozpocząć, zanim poślesz dziecko do szkoły, także po to, by sprawdzić, czy w niej sobie poradzi. Najłatwiejsze zadania opracowane są z myślą o 4 latkach, ale także 13 – latek może uzupełniać z platformą swoją wiedzę ze wszystkich przedmiotów, w tym języków obcych.

Zaproponuj swojemu dziecku bezpieczną i wartościową platformę edukacyjną, zamiast skazywać je na pastwę przypadkowych, pozbawionych edukacyjnych walorów, a często wręcz szkodliwych rozrywek online.

Wypróbuj darmową wersję demo na: https://www.squla.pl/

Marta Szyszko

Uważasz ten post za przydatny? Podziel się z innymi

Comments

comments