niedoskonała mama

niedoskonała mama

personalizacja wnętrz
lifestyle współpraca z partnerami bloga

Zamień pokój dziecięcy w safari, a salon w rajską plażę…

Tuż przed przeprowadzką do własnego „M” cieszyliśmy się z mężem, że mamy już odchowane dzieci. Bo o własne cztery kąty zadbamy szczególnie – zaprowadzimy tam skandynawski minimalizm i pedantyczny porządek. Plany były ambitne, wyszło jak zwykle – nieład artystyczny, żeby dosadniej tego nie podsumować: plamy z barszczu pojawiły się na śnieżnobiałej ścianie przy stole kuchennym, a nad dziecięcym łóżeczkiem wyjechały wagony,  namalowane niepewną rączką.

Mogłam usiąść i płakać nad koniecznością przeprowadzenia gruntownego remontu albo poczekać z minimalistycznym ładem do wyprowadzki dzieci, a w między czasie ochronić i zasłonić ściany fototapetami. Czemu wcześniej na to nie wpadłam?

Personalizacja wnętrz z PIXERS pozwoli ci zamienić pokoik dziecięcy w safari, kuchnię w kwiecistą łąkę, a sypialnię w rajską plażę lub centrum Paryża.

personalizacja wnętrz

personalizacja wnętrz

Fototapety przyklejasz samodzielnie, możesz dokonać drobnych poprawek podczas naklejania, ponadto są odporne na rozdarcia czy zagniecenia. Koszt takiej zmiany wnętrza jest nieporównywalnie niższy od częstego malowania ścian, które przy dzieciach jest nieuniknione.

personalizacja wnętrz

Dla rodziców z małymi dziećmi Studio PIXERS przygotowało specjalna fototapetę Vinyl Premium – pokrytą laminatem, a co za tym idzie, odporną na zabrudzenia i łatwą w czyszczeniu – wystarczy przetrzeć ją mokrą ściereczką.

personalizacja wnętrz

personalizacja wnętrz

Jeśli często zmieniasz zdanie, zainwestuj w fototapetę PIXERStick, którą można wielokrotnie przenosić, a nieużywaną przykleić do papieru, na którym została dostarczona.

personalizacja wnętrz

Personalizacja wnętrz to nie tylko bajkowe fototapety, ale też możliwość ozdobienia ściany rodzinną fotografią w formie obrazu lub plakatu.

Marta Szyszko

Wpis powstał we współpracy z PIXERS

Comments

comments

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o