niedoskonała mama

niedoskonała mama

miód manuka
konkurs

Wygraj drogocenny miód prosto z Nowej Zelandii! #WcinajMiodManuka

Ekipa Wcinaj Miód będąc na tropie najszlachetniejszych miodów, zawitała aż do Nowej Zelandii, by włączyć do swojej oferty Miód Manuka. Mogłoby się zdawać, że w Polsce mamy pyszne, zdrowe, lokalne miody i jest to prawda. Co wyróżnia Miód Manuka?

Pochodzi z najczystszych, wyselekcjonowanych regionów Nowej Zelandii, w których występują krzewy herbaciane Manuka. Ten unikalny produkt pszczeli bogaty jest w methylglyoxal, substancję o właściwościach antybakteryjnych i antyseptycznych. Podczas gdy polskie miody zawierają ją w stężeniu na poziomie od 1 do 10, w miodach Manuka może być jej 550 i więcej!

Dzięki ekipie Wcinaj Miód masz okazję zdobyć słoik Manuki o wartości 95 zł!  Jej przywódca, Kapitan Manuka to prawdziwy smakosz pszczelich produktów, które w jego obecności znikają bez śladu. Od czasu do czasu postanawia on jednak podzielić się nimi, a obecnie pragnie zademonstrować drogocenne właściwości miodu Manuka oraz przekonać wszystkich, że warto go jeść! Jeśli mu pomożesz – masz szansę wygrać słoik tego przysmaku i naturalnego antybiotyku!

miód manuka

Zasady konkursu:

PO PIERWSZE: Rozruszaj szare komórki, uruchom wyobraźnię i stwórz jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne hasło lub slogan, które zachęci do regularnego spożywania miodu Manuka.

PO DRUGIE: Nie zapisuj hasła w pamiętniku schowanym pod poduszką, lecz pozwól poznać je światu! Swój wpis zgłoś w komentarzu pod postem konkursowym na Facebooku Niedoskonałej Mamy lub na Wcinaj Miód. Możesz też opublikować post na swoim Facebooku, Instagramie lub Twitterze. Jak znajdziemy Twoje hasło? Po hashtagu #wcinajmiodmanuka, dlatego koniecznie go dodaj, nie używając polskich znaków. Poza tym masz  pełną swobodę: możesz stworzyć mem, obrazek lub zdjęcie, a na dodatek zamieścić tyle haseł, ile dasz radę wymyślić!

PO TRZECIE: Uzbrój się w cierpliwość i ściskaj kciuki do czasu, aż Kapitan Manuka wraz z jury podejmą decyzję o przyznaniu nagrody.

Masz czas do 27 maja!

Regulamin konkursu dostępny na stronie: http://wcinaj-miod.pl/kapitan-manuka-konkurs/

Comments

comments

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o