niedoskonała mama

niedoskonała mama

obrączka na sprzedaż
listy do redakcji

Sprzedam obrączkę, by opłacić adwokata

Do skrzynki mailowej wpadł list, dlatego w imieniu Autorki proszę Was o wsparcie!

 Drodzy Allegrowicze,

 Sprzedaję oto tę obrączkę, która była symbolem rzekomej miłości mojego męża. Służyła mi nie całe 5 lat. Obrączka bardzo ładna z dwukolorowego złota. Waży ponad 5 gram.

A miało być tak pięknie ;).

Ślub, mieszkanie, dziecko (najcudowniejsza córeczka, która zasługuje na to, co najlepsze…). Żona w domu z 3 letnią córeczką, a mąż wszędzie tylko nie w domu.

Kilka razy nie wraca do domu na noc i okazuje się, że poznał nową kobietę (z dzieckiem).  Wyprowadza się do niej i zostawia mnie z kredytem na mieszkanie, bez pracy, z dzieckiem, które nie dostało się do przedszkola. Postanawiam walczyć o swoje!!

O to że robiłam wszystko żeby mieć rodzinę, o to że znosiłam każdą nieobecność, że pozwoliłam trzymać się jak w klatce. I oto zapłata. A więc teraz zbieram na adwokata, żeby udowodnić winy swojego niewiernego męża!!!!

Chciałam tę obrączkę sprzedać w lombardzie, ale niestety nie zadowala mnie suma jaką chcieli mi dać. Tak więc wystawiam ją na aukcji, może jednak Wy pomożecie mi zebrać większą sumę i utrzeć nosa temu, który na to zasłużył. Liczę na waszą pomoc. Pozdrawiam A.

Pudełeczko nie jest oryginalnym opakowaniem od obrączki.

http://allegro.pl/show_item.php?item=4121813671

Dziewczyny, podajcie dalej, może ktoś jest chętny wesprzeć Czytelniczkę?

Comments

comments