niedoskonała mama

niedoskonała mama

Plakat_Seks, rosół i pieluchy_mały
patronaty wydarzenia

SEKS, ROSÓŁ i PIELUCHY – spektakl dla zmęczonych rodziców

Ten moment, gdy zrobisz dzieciom śniadanie, siadasz do pracy, próbujesz uwinąć się z robotą przed porą obiadu, nie mija godzina i słyszysz:
-Mamo, chcę rosołek.
Czuję się wtedy wyczerpana. Bo miałam mieć drugą młodość, gdy dzieci wyrosną z pieluch, a tu się okazuje, że nie wyrosły z rosołku.
Czemu o tym piszę? Objęłam patronatem medialnym spektakl dla zmęczonych rodziców „Seks, rosół i pieluchy”, na który możesz wybrać się do Teatru Młyn . Może pozwoli ci on oderwać się od gotowania rosołku, a dzieci zamiast nudzić się w domu, wyżyją się na warsztatach plastycznych?

Projekt SEKS, ROSÓŁ I PIELUCHY to spektakl muzyczny z pogranicza teatru, kabaretu i stand-upu. Adresowany do rodziców małych i większych dzieci. Stanowi luźną opowieść o tej stronie życia rodzinnego, o której na co dzień nie rozmawiamy. Teksty piosenek zostały oparte na własnych doświadczeniach autorki oraz rozmowach z wieloma współczesnymi rodzicami.

Począwszy od premiery 7.04 pokazom spektaklu towarzyszyć będzie równolegle „Z TEATRU DO POKOJU czyli warsztat cyrkowo-plastyczny, który możesz powtórzyć w swoim pokoju” dla dzieci w wieku 4-10 lat. Poprowadzi je doświadczona animatorka Justyna Szatkowska. Ideą warsztatów jest umożliwienie rodzicom zostawienia ich pociech pod opieką i spokojnego obejrzenia spektaklu – tylko dla dorosłych.

Dzieci można zapisać na warsztaty mailowo pod adresem: projekty@fundacjamlyn.pl – liczba miejsc ograniczona.

Premiera spektaklu:

6.04 godz. 19:00 – pokaz przedpremierowy

7.04 godz. 17:00 – pokaz premierowy

8.04 godz. 17:00 – pokaz

Plakat_Seks, rosół i pieluchy_mały

Comments

comments

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o