Chcesz zamówić reklamę na blogu? Napisz na adres: m.szyszko@niedoskonalamama.pl

Blog niedoskonalamama.pl powstał w 2012 roku. Od tego czasu regularnie (2-3 razy w tygodniu) dodaję nowe artykuły. Piszę teksty zgodnie ze sztuką SEO, doświadczenie w tym zakresie zdobywałam w agencji reklamowej Performance Media. Moje artykuły często pojawiają się organicznie na pierwszych stronach Google, jak artykuł dla Vichy:

vichy nm

Możesz zamówić u mnie tworzenie treści lub przesłać gotowy tekst do publikacji. Cena zależy od zakresu działań i mojego zaangażowania. Masz 3 opcje do wyboru:

  • publikację gotowego artykułu
  • zlecenie mi treści i publikację na blogu
  • działania w social media

Dodatkowo oferuję:

Moją misją jest to, by rodzice umieli porozumiewać się z dziećmi, odczuwali mniej stresu i więcej satysfakcji w swojej roli. Ukończyłam pedagogikę na Uniwersytecie Warszawskim, dlatego na blogu często poruszam tematy psychologiczno-pedagogiczne. Moje poradniki wychowawcze pojawiły się gościnnie na blogu Allegro.

allegro blogPrzykładowe kampanie:

  • artykuł sponsorowany dla księgarni internetowej Livro: tu

Mieszkam w Warszawie, tu mogę się zaangażować w event lub warsztaty wyjazdowe.

Wystawiam faktury.

Miesięczne statystyki bloga niedoskonalamama.pl marzec 2018

niedoskonalamama

Jak to się zaczęło?

IMGP6381

Kiedy kilka lat opublikowałam swój pierwszy wpis na blogu, nie podejrzewałam, że będzie to zalążek biznesu, a zarazem okazja do inspirującej współpracy z  markami: Nivea, Westwing Home & Living, 5-10-15 kids. Idę przez życie własną drogą, oddaję się pasji, która na równi z dochodami przynosi satysfakcję, wolność w decydowaniu o sobie i obietnicę nieustannego rozwoju.

W efekcie prowadzę biznes, dom i samochód, który raz kieruję do przedszkola i szkoły, a w wolnych chwilach w odmienne od codziennych pejzaże, które pomagają mi nabrać świeżej perspektywy, by wrócić do ulubionego fotela w rogu pokoju z nową energią i pomysłami.

Rekomendacje

„Rekomenduję współpracę z Martą ze względu na jej profesjonalizm, terminowość i wysoką jakość tekstów. Marta dysponuje lekkim piórem i mnóstwem dobrych pomysłów. Przy pracy zdalnej kontakt przebiega bardzo sprawnie.”

Maciej Partyka Maciej Partyka, współpracownik (czytaj: tu)

„Marta ma bardzo trafne spostrzeżenia i ciekawie pisze, a jej teksty cieszą się dużym zainteresowaniem naszych czytelniczek. Jest terminowa i profesjonalna. Polecam!”

Joanna GotfrydJoanna Gotfryd, współzałożycielka portalu Mamopracuj (czytaj: tu)

Wybrani klienci

marta szyszko portfolio marta szyszko portfolio  marta szyszko portfolio  homify logo_pixers_fb gandalfpobranetymbark_655smykbekoinkalivro-logovichy