niedoskonała mama

niedoskonała mama

fotoprezenty
dzieci współpraca z partnerami bloga

Podaruj dziecku cudowne wspomnienia-pomysły na spersonalizowane fotoprezenty

Kiedyś wydawało mi się, że muszę wyjechać daleko, by przeżyć coś niezwykłego, wartego zapamiętania i miejsca w albumie. A dziś? Wspominam wianki z mleczy, które zaplatałam z dziadkiem, jak przewiązywaliśmy je źdźbłem trawy. Pamiętam drewniany szałas, w którym bawiłam się, że jestem jedną z trzech małych świnek i niedługo przyjdzie wilk.

Nie mam zdjęć z tamtych chwil, a w rodzinnych albumach widzę głównie wakacyjne kadry, zdmuchiwanie świeczek z urodzinowego tortu, uroczystości w większym gronie rodzinnym. Przy swoich dzieciach postanowiłam nie popełnić tego błędu. Doceniam i uwieczniam te zwykłe, codzienne chwile, bo być może przypomną im o radości, zaskoczeniu, świetnej zabawie.

Wbrew pozorom albumy i zdjęcia w ramce to nie jedyny sposób, by przywoływać wspomnienia. By zadziwić się, jak dzieci szybko rosną, zmieniają się, poważnieją. W FotoPrint.pl możesz stworzyć fotoprezenty, które nie tylko ucieszą dziecko, ale pomogą mu znieść rozłąkę z rodzicami i rozwijać się poprzez zabawę.

Pomysły na spersonalizowane fotoprezenty dla dzieci

fotoprezenty

Poduszki z nadrukiem

Pamiętam, jak moja córka jechała na pierwszą szkolną wycieczkę. Martwiła się, jak zniesie rozłąkę, w takich sytuacjach zdjęcie mamy i taty pomoże opanować tęsknotę. Jednak nie musisz dawać małego zdjęcia do portfela. Możesz zamówić poduszkę z nadrukiem. W autokarze i podczas snu w nowym miejscu, dziecko będzie czuło, że rodzice są blisko. Taki prezent możesz mu podarować na pierwsze kolonie i obóz.

Pluszak z nadrukiem

Twoje dziecko rozpoczyna przedszkolną przygodę? Aby łatwiej było u znieść rozłąkę, możesz podarować mu pluszowego misia w koszulce z nadrukiem przedstawiającym rodzinne, miłe chwile. W ten sposób pomożesz poczuć mu się bezpieczniej w nowym miejscu, być może uniknie dzięki temu łez?

fotoprezenty

Breloczek ze zdjęciem

Breloczek twoje dziecko może mieć zawsze przy sobie, także tam, gdzie już nie może zabierać zabawek, np. do szkoły. Breloczek nie zajmuje dużo miejsca, wystarczy zerknąć na zdjęcie z rodzicami, by poczuć się bezpiecznie, nawet w stresującej sytuacji. Breloczek ze zdjęciem to świetny prezent także dla mamy, która lubi zerkać na zdjęcia swoich pociech.
brelok

Puzzle ze zdjęcia

Zdjęcie możesz też zamienić w puzzle. W ten sposób zachęcisz dziecko do zabawy, która wymaga skupienia, koncentracji uwagi, precyzji, cierpliwości. A nic tak nie motywuje, jak ułożenie zdjęcia, na którym jest dziecko lub cała jego rodzina.

Kubek z uchem zwierzątka 

fotoprezenty

Jak zachęcić dziecko do samodzielnego picia? Zamawiając kubek z uchem zwierzątka i wybranym nadrukiem. Każdy z nas przechowuje naczynia z dzieciństwa jak największe skarby, które darzymy dużym sentymentem, dlatego kubek okaże się po latach wzruszającą pamiątką.

Wszystkie spersanolizowane fotoprezenty dla dzieci zamówisz wygodnie online na stronie FotoPrint.pl; Kurier dostarczy ci je na wskazany adres. Nie pozwól dziecku otworzyć przesyłki, jeśli nie chcesz zepsuć niespodzianki.

Marta Szyszko

Wpis we współpracy z FotoPrint.pl

Comments

comments

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o