niedoskonała mama

niedoskonała mama

IMGP6381
Współpraca

O mnie

Kiedyś wierzyłam, że jak rozsmakuję się w macierzyństwie, nic innego nie będzie mi do szczęścia potrzebne. Myliłam się i wiem, że jest nas więcej – kobiet, które potrzebują swojej wisienki na torcie i kropki nad przysłowiowym i.

To dla nich piszę o autorozwoju, zapraszam do wywiadów mamy, od których bije pozytywna energia i odwaga do realizacji swoich celów, nawet z niemowlęciem w chuście i wśród dezaprobujących spojrzeń otoczenia. Odkrywam, jak niezależność kobieca wpływa na związek, bo wszystko, w co się angażujemy obejmuje również bliskie nam osoby.

Kiedy kilka lat opublikowałam swój pierwszy wpis na blogu, nie podejrzewałam, że będzie to zalążek biznesu, a zarazem okazja do inspirującej współpracy z  markami: Nivea, Westwing Home & Living, 5-10-15 kids. Idę przez życie własną drogą, oddaję się pasji, która na równi z dochodami przynosi satysfakcję, wolność w decydowaniu o sobie i obietnicę nieustannego rozwoju.

W efekcie prowadzę biznes, dom i samochód, który raz kieruję do przedszkola i szkoły, a w wolnych chwilach w odmienne od codziennych pejzaże, które pomagają mi nabrać świeżej perspektywy, wrócić do ulubionego fotela w rogu pokoju – z nową energią i pomysłami.

Zapraszam do współpracy, szczegóły tu: http://niedoskonalamama.pl/reklama-i-wspolpraca/ 

Sprawdź moje portfolio: http://niedoskonalamama.pl/portfolio/

Mieszkam w Warszawie, tu mogę się zaangażować w event lub warsztaty wyjazdowe. Wystawiam faktury.

Chcesz zamówić tekst lub reklamę na blogu? Napisz do mnie: m.szyszko@niedoskonalamama.pl

Marta Szyszko

Comments

comments