niedoskonała mama

niedoskonała mama

łóżko domek
lifestyle współpraca z partnerami bloga

Łóżko domek – twoje dziecko już nigdy nie będzie się bało potworów spod łóżka

Łóżko – domek Miles stało się dużym hitem w Europie i właśnie zaczyna zdobywać serca polskich rodziców i małych użytkowników. Łóżko w kształcie domku stwarza bezpieczną, zdrową i kreatywną przestrzeń dla malucha. Do takiego domu można zaprosić koleżanki, zorganizować popołudniową herbatkę dla lalek, zasłonić narzutą i wyciszyć w przypadku intensywnych emocji i przesytu bodźców.

Materac leży nisko na ziemi, więc pod łóżkiem nie zmieści się żaden potwór, a dziecko wiercące się w nocy, nie spadnie z dużej wysokości.

Z czego wykonane jest łóżko domek Miles?

łóżko domek

Z naturalnego drzewa sosnowego, które zostało poddane dokładnemu szlifowaniu i polerowaniu, co gwarantuje gładkość, bezpieczeństwo i pozwala uniknąć stosowania chemicznych środków chroniących drewno, takich jak lakiery. To rozwiązanie zdobędzie serca minimalistów i konsumentów, którym nie są obojętne losy Planety, a przede wszystkim zdrowie i komfort najmłodszych użytkowników.

łóżko domek

Drewno, z którego wykonane są łóżka Miles nie pochodzi z Lasów Tropikalnych, a więc ich produkcja nie przyczynia się do dewastacji lasów deszczowych. Powstają na rodzimych terenach, także z recyklingu.

łóżko domek

Montaż łóżka jest banalnie prosty, poradzi sobie z nim już kilkulatek, co z pewnością wzmocni jego poczucie własnej wartości i napełni dumą. Na łóżko domek firmy Miles obowiązuje aż 10 lat gwarancji, można je kupić w 14 rozmiarach (sprawdź na stronie: http://www.edinos.pl/lozko-domek-miles-14-rozmiarow)

Comments

comments

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o