niedoskonała mama

niedoskonała mama

karta rabatowa good for u
Zdrowie i uroda

Czy jesteś dla siebie wystarczająco dobra?

„Niełatwo jest znaleźć szczęście w sobie, ale nie sposób go znaleźć gdzie indziej.” Agnes Repplier

To w jakim stopniu dbasz o swoje potrzeby, odzwierciedla twoje poczucie własnej wartości. Przebyłam długą drogą, zanim nauczyłam się stawiać samą siebie na pierwszym miejscu. I wiem, że nie ma już odwrotu, nikt i nic nie powstrzyma kobiety, która wie, ile jest warta. 

Po czym poznasz, że jesteś dla siebie dobra?

Dopuszczasz do siebie emocje

Pozwalasz sobie na doświadczanie autentycznych uczuć, w tym: radości, ożywienia, ekscytacji, zaskoczenia, złości, rozczarowania, smutku. Nie tworzysz barier, które miałyby tłumić pełną gamę emocji. Jesteś spontaniczna. To sprzyja budowaniu bliskich relacji i eliminuje poczucie samotności w związku.

„Paradoksalnie pustkę w sobie odczuwamy wówczas, gdy wypełnia nas zbyt wiele niewypowiedzianych emocji. Dzięki emocjom czujemy, że żyjemy. Kiedy je tłamsimy, znikamy, pozostaje tylko ziejąca próżnia.” Isabelle Filliozat

Nie pogrążasz się w smutku, ale szukasz rozwiązań

Jeśli od kilku minut czujesz się sfrustrowana, to najwyższy czas temu zaradzić! Nie generalizuj – wszystko jest do niczego, nic mi nie wychodzi, spytaj siebie, co konkretnie możesz poprawić i co wprawiło cię w negatywny nastrój. Nie wywieraj na sobie zbyt dużej presji, w zetknięciu z którą, niezależnie od liczby osiągnięć, zawsze wypadasz blado. Zanim postawisz sobie cel, upewnij się, że jest on możliwy do realizacji w określonym czasie, zawsze wymagaj od siebie odrobinę mniej, niż możesz osiągnąć. Wtedy każdy dodatkowy sukces będzie bonusem, a jego brak niczego nie zmieni.

Jesteś kreatywna

Wyraża się to w umiejętności rozwiązywania problemów, zastępowania tego, co negatywne – pozytywnym. Doceniasz swoje sukcesy i małe, niepozorne zmiany, które już wkrótce zaprowadzą cię do wymarzonego życia.

Kiedy ktoś posyła cię do diabła, wracasz opalona, sącząc latte

Tyle w temacie cudzych oczekiwań, krytyki, pomysłów na twoje życie. Potrafisz dążyć do celu bez cudzego klepania po ramieniu. Wiesz, że cudze niezadowolenie nie jest wyznacznikiem twojej wartości, sama decydujesz, ile z tego bierzesz do swojego serca, bo masz o sobie wyrobione zdanie i nikt nie może go zachwiać. Potrafisz być szczęśliwa sama ze sobą. Nie wstrzymujesz szczęścia do momentu, aż inni zaczną właściwie cię traktować.

kawa w kubku

Inwestujesz w siebie bez poczucia winy

Nie myślisz – po co mi te zdjęcia? Szkoda benzyny. Nie ganisz się – wyrodna matka nie ugotowała obiadu, zapraszasz dzieci na pierogi. I wreszcie – pielęgnujesz swoje ciało, które z każdym rokiem potrzebuje coraz większego zaangażowania. Odkąd wprowadziłam kilka nowych nawyków: ćwiczę brzuszki, na bieżąco farbuję odrosty, korzystam z usług kosmetyczki, czuję się pewniejsza siebie! Dotąd dbałam o rozwój zawodowy i ciepły obiad na stole, dziś do listy dołącza uroda.

karta rabatowa

Wizyta w SPA, masaż i zabiegi u kosmetyczki nawet o połowę taniej?

Niestety wraz z nowymi postanowieniami, nie rozmnożyły się moje finanse, wręcz przeciwnie – przeszłam na wysoki ZUS i bardzo ostrożnie wydaję pieniądze, dlatego ucieszyła mnie nowa usługa o wdzięcznej nazwie – GOOD FOR U. To pierwsza w Polsce karta zniżkowa, która oferuje rabaty wyłącznie na usługi wellness & beauty.

Na czym to polega?

Wykupujesz kartę rabatową GOOD FOR U Wellness & Beauty, która obejmuje zabiegi w SPA, zabiegi pielęgnacyjno – upiększające w salonach kosmetycznych, masaże, a także zabiegi medycyny estetycznej. Po wykupieniu karty przez cały rok korzystasz z rabatów 15%, 30%, a nawet 50%.

Dzięki zniżkom w wybranych punktach, oszczędzasz nawet 50% na dbaniu o swoją urodę i dobre samopoczucie. Nie obowiązują cię żadne limity po wykupieniu karty – każdą zniżkę możesz wykorzystywać bez ograniczeń. Płacisz raz i korzystasz z atrakcyjnych rabatów do woli.

Jeśli wykupisz kartę zniżkową Good For U do końca października 2016, zapłacisz 99 złotych za kartę wirtualną lub 129 złotych za kartę plastikową.

Jak korzystanie z karty zniżkowej Good For U wygląda w praktyce?

tablet

W wersji mobilnej: po opłaceniu rocznego abonamentu logujesz się na swoje konto (wystarczy smartfon lub tablet), w wyszukiwarce znajdujesz salon SPA lub gabinet kosmetyczny, wybierasz zniżkę przypisaną do salonu, zatwierdzasz przyciskiem „Korzystam” i pokazujesz na urządzeniu mobilnym swój wybór komuś z obsługi lokalu.

W wersji plastikowej: wykupujesz kartę, w sieci sprawdzasz punkty objęte promocjami, wybierasz dogodny punkt, a obsługę informujesz, z których zniżek chcesz skorzystać, pokazując kartę.

Listę salonów SPA i gabinetów kosmetycznych, w których możesz korzystać z karty Good For U, wyszukasz pod linkiem: www.goodforu.pl/wellness

Śledź Good For U na Facebooku: https://www.facebook.com/GoodForUCards

Marta Szyszko

Comments

comments