niedoskonała mama

niedoskonała mama

Angielski_spotkania3 (1)
wydarzenia

Jak efektywnie uczyć się angielskiego w XXI wieku?

O tym, że warto inwestować w naukę języka angielskiego, nie trzeba przekonywać żadnego rodzica. Prawdziwy dylemat dotyczy wyboru odpowiedniej metody nauczania. Jeśli chcesz poradzić się w tej kwestii wybitnego autorytetu – Dr Grzegorza Śpiewaka, weź udział w bezpłatnych wykładach dla rodziców, organizowanych w Płocku i w Warszawie już pod koniec listopada.

Obowiązkowa edukacja językowa wywołuje pewien zgrzyt – czy można lubić przedmiot, który kojarzy się uczniowi z przymusem, stresem szkolnym, klasówkami i presją na dobre oceny?

Czy lekcje angielskiego zapewnione w podstawówkach, gimnazjach i liceach okażą się wystarczające, by rozwinąć kompetencje językowe na poziomie, który pozwoli uczniom wspiąć się na kolejne szczeble edukacji, a w przyszłości odnieść sukces na rynku pracy?

Czy w szkole jest miejsce na swobodną komunikację, a może kładziony jest zbyt duży nacisk na poprawność, co w efekcie zniechęca do podejmowania konwersacji?

Na te i inne pytania odpowie Dr Grzegorz Śpiewak – wykładowca w Instytucie Anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego, znany trener i naczelny doradca ds. metodyki nauczania. Bezpłatne spotkania dla rodziców dzieci w wieku szkolnym (od podstawówki po liceum) odbędą się w Płocku – 24 listopada i w Warszawie – 25 listopada.

Angielski_spotkania

Ze względu na atrakcyjność wydarzenia wprowadzono ograniczoną liczbę miejsc. Każdy rodzic zainteresowany udziałem w wykładach powinien zarejestrować się na stronie www.spotkania.atas.pl

Organizatorem jest biuro podróży ATAS specjalizujące się w turystyce językowej dla młodzieży.
W tym roku firma obchodzi 25-lecie swojej działalności i z tej okazji każdemu uczestnikowi spotkania przekaże specjalny rabat na kursy językowe za granicą wysokości 500 zł.

Zapraszamy:

Płock, Wyższa Szkoła im. Pawła Włodkowica, Al. Kilińskiego 12 – sala nr 12, budynek G

24.11.14, godz.18.00

Warszawa, ul. Polna 7a, sala konferencyjna

25.11.14 godz. 18.00

Zapisy: www.spotkania.atas.pl

Comments

comments

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o