niedoskonała mama

niedoskonała mama

pies2_druk
wydarzenia

Duda i wielka przygoda – premiera książki Doroty Lipińskiej

22.05.2014 na Warszawskich Targach Książki odbędzie się premiera książki naszej felietonistki – Doroty Lipińskiej.

Duda

„Duda i wielka przygoda” to niezwykle zabawne i ciepłe opowiadania. Lektura międzypokoleniowa pełna humoru rozbawiającego zarówno dzieci, jak i rodziców. Połączenie urokliwych opowieści i nastrojowych, niebanalnych ilustracji Joanny Grochockiej, pobudza rodziców oraz dzieci do stworzenia wspólnej płaszczyzny wyobraźni, na której rozwijają się wzajemna bliskość, zjednoczenie i akceptacja.

Ciepłego nastroju dodaje rodzinnej lekturze głos wspaniałej Teresy Lipowskiej, która czyta opowiadania na, dołączonej do książki, płycie. ILEŻ TAM CZEKA PRZYGÓD.

„Duda i wielka przygoda” to zbiór zabawnych i urokliwych momentów z życia całkiem typowej, a zarazem zupełnie nietuzinkowej rodziny. Duda nie mówi „otwórzmy okno”, tylko „otwórzmy ogród” – trzymacie w ręku nie książkę, a klucz do wielkiej przygody!

Dorota Lipińska

SESJA PORTRETOWA, PORTRET

Dorota Lipińska – absolwentka filologii polskiej oraz podyplomowych studiów o literaturze dla dzieci i młodzieży na Uniwersytecie Warszawskim. Pisarka, felietonistka, trenerka umiejętności wychowawczych. Entuzjastka małych lokalnych społeczności i okazjonalnego wtapiania się w tłum wielkiego miasta. Słucha Elvisa, Janis Joplin i Hani Banaszak, czyta nieustannie, ogląda coś co jakiś czas. Twierdzi, że to dzięki swojej córce, Duśce, odkrywa świat, którego granice nie sięgają tylko po horyzont.
a tu próbka Dudy specjalnie dla Was:

pies2_druk

kasztanowa2_dr

Comments

comments

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o