niedoskonała mama

niedoskonała mama

bezbolesna-depilacja-laserowa
współpraca z partnerami bloga Zdrowie i uroda

Bezbolesna depilacja nóg laserem

Pewnie się z nami zgodzisz, że bez względu na to, jaką depilację wykonujesz, chcesz, żeby była ona bezbolesna i bardzo skuteczna. Tradycyjna i najpopularniejsza metoda pozbywania się włosków to golenie maszynką lub usuwanie ich kremem do depilacji. To łatwe sposoby, które sprawdzały się od zawsze, ale czy nie wolałabyś pozbyć się włosków na stałe i zapomnieć o codziennym goleniu? Jeśli tak, postaw na bezbolesną depilację laserową nóg!

Depilacja laserowa nóg – dlaczego warto ją wykonać?

Depilacja laserowa nóg niesie za sobą mnóstwo korzyści. Przede wszystkim po serii zabiegów 6 – 7 poczujesz ogromny komfort. Twoja skóra będzie całkowicie pozbawiona włosków. Raz na zawsze zapomnisz o tych okropnych podrażnieniach po goleniu, ciągłym dotykaniu nóg i sprawdzaniu, czy aby na pewno nie są szorstkie! Żeby uzyskać efekt, o jakim marzysz, musisz poddawać się zabiegom depilacji co 8 – 12 tygodni. Dzieje się tak dlatego, że włosy na skórze znajdują się w różnych fazach wzrostu. Podczas jednego zabiegu światło lasera działa na ta cebulki znajdującej się w aktywnej fazie wzrostu. Dlatego zabiegi trzeba powtarzać, żeby laser mógł wyeliminować je wszystkie!

Bezbolesna depilacja nóg – jak to się dzieje?

Ile razy przychodziła Ci do głowy myśl, żeby skorzystać z depilacji laserowej i rezygnowałaś z tego pomysłu, bo bałaś się bólu? Pewnie każda z nas słyszała od koleżanek, że depilacja laserowa jest bolesna. Spokojnie! Wybierając sprawdzony salon, gdzie do zabiegu wykorzystywany jest laser diodowy Light Sheer, masz gwarancję, że depilacja laserowa będzie bezbolesna. Dodatkowo, w renomowanych salonach, tak jak np. w Laser Delux, możesz liczyć na specjalne kompresy chłodzące, które zniwelują negatywne odczucia depilacji laserowej.

bezbolesna-depilacja-laserowa

Depilacja laserowa nóg – od czego zacząć?

Przede wszystkim pamiętaj, że każdy zabieg laserem wymaga konsultacji przed jego wykonaniem. Wynika to z kwestii bezpieczeństwa, a także pełnej satysfakcji przeprowadzonego zabiegu. Kosmetolog podczas konsultacyjnej rozmowy musi dokładnie obejrzeć Twoje włoski na nogach i ocenić, jak laser diodowy będzie na nie działał (im ciemniejszy włos tym lepiej, ponieważ laser działa na zawarty we włosie barwnik, czyli melaninę). Ważne jest dobranie odpowiednich parametrów lasera, które odbywa się właśnie na wstępnej konsultacji z doświadczonym kosmetologiem. Dobre parametry, ocena włosków, laser light sheer i regularne wizyty to GWARANCJA sukcesu depilacji laserowej!

Przeciwwskazania do zabiegu depilacji laserowej nóg

Musisz wiedzieć, że istnieją pewne przeciwwskazania przed zabiegiem depilacji laserowej, z którymi trzeba się zapoznać przed rozpoczęciem serii depilacyjnych:

  • nie stosuje się lasera na opaloną skórę – trzeba odczekać minimum 4 tygodnie od ostatniego opalania. To samo dotyczy się opalenizny po depilacji – musisz na minimum miesiąc zapomnieć o opalaniu, aby nie spowodować poparzeń skóry.
  • przeciwwskazaniem jest ciąża oraz okres karmienia piersią
  • wszelkie nowotwory
  • infekcje wirusowe i grzybicze
  • bielactwo łuszczyca, rybia łuska
  • wyrywanie włosków w okresie minimum 4 tygodni przed planowanym zabiegiem – np. pęsetą lub depilatorem.

Depilacja laserowa nóg dobrze wykonana, w sprawdzonym salonie i przy użyciu profesjonalnego sprzętu przyniesie Ci wiele satysfakcji. Zaoszczędzisz czas, pieniądze oraz zyskasz ogromny komfort w codziennym życiu. Pamiętaj – w dobie nowoczesnych technologii nie musisz martwić się depilacją ani borykać się z podrażnieniami po goleniu, szorstką skórą i nieestetycznymi, czerwonymi plamkami! Dzięki depilacji laserowej zapomnisz o tym raz na zawsze!

Wpis we współpracy

Comments

comments

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o