niedoskonała mama

niedoskonała mama

angielski dla dzieci w łodzi
dzieci współpraca z partnerami bloga

Angielski dla dzieci w Łodzi-poznaj metodę Genki English

Jesień to czas, gdy zapisujemy nasze dzieci na zajęcia dodatkowe. Jak sprawić, by po dniu wypełnionym szkolnymi wyzwaniami, miały ochotę uczyć się języków obcych? O ile nie trudno zachęcić je do zajęć plastycznych, gdy malowanie to dziecka pasja, czy do zajęć tanecznych, jeśli to mogłoby robić w każdej chwili, o tyle zajęcia z języków obcych muszą nie tylko przynosić efekty w postaci znajomości nowych zwrotów czy słówek, ale tez sprawiać dzieciom przyjemność. Taki jest angielski dla dzieci w Łodzi prowadzony metodą Genki English.

Angielski dla dzieci w Łodzi w Baby English Center

Szkoła Baby English Center, mieszcząca się w Łodzi, to jedyna szkoła językowa w Polsce ucząca dzieci angielskiego metodą Genki English. Ta energiczna metoda zaspokaja główną potrzebę dzieci w wieku szkolnym, czyli potrzebę ruchu, która na tradycyjnych lekcjach często jest zaniedbywana, powodując frustrację i brak koncentracji.

Metoda Genki nastawiona jest na zapamiętywanie, płynne porozumiewanie się w języku angielskim, czyli te umiejętności lingwistyczne, które przydają się w codziennym życiu. Co więcej rodzice są mile zaskoczeni, że pierwsze efekty widać już po miesiącu od rozpoczęcia zajęć.

Zadaniem dzieci jest odpowiadać pełnymi zdaniami na pytania lektora. Zajęcia są urozmaicone, ćwiczenia ruchowe przeplatają się z nauką przed komputerem, śpiewem i wypełnianiem ćwiczeń w podręczniku. Genki to nauka przez zabawę, dzięki której dzieci się nie nudzą i budują pozytywne nastawienie do nauki języka.

Zajęcia dodatkowe w Baby English Center

W Baby English Center poza nauką angielskiego, organizowane są liczne zajęcia dodatkowe w ramach akademii BEC, takie jak: robotyka i klocki, joga dla dzieci, warsztaty plastyczno-techniczne, warsztaty teatralno-aktorskie. Dzieci mogą się tu też uczyć języka hiszpańskiego.

Najważniejsze to pozwolić dziecku uczestniczyć w zajęciach pokazowych, by mogło zdecydować, jak spędzać czas po szkole i by kierować się zainteresowaniami oraz pasjami dziecka. Nie należy też przesadzać z ilością zajęć dodatkowych, zostawić dziecku czas na zabawę, nudę i odpoczynek, które są domeną dzieciństwa.

„Zabawa jest ważnym składnikiem naszego odpoczynku, (…) nie ma ona celu. Znaczy to (…), że bawimy się po to, żeby się bawić.” B. Brown

Marta Szyszko

Comments

comments

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o