niedoskonała mama

niedoskonała mama

miody
wydarzenia

Akcja wcinaj miód, ale nie byle jaki!

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, wkrótce zacznie się kolejny sezon pszczelarski. Zgromadzone w kłębie zimowym pszczoły, bronią się przed niskim temperaturami, oczekując na bardziej sprzyjającą aurę. Także my, z niecierpliwością wyczekujemy czasu miodobrania. Liczymy, że ten rok okaże się dla pszczelarzy i miłośników miodów równie pomyślny co poprzedni.

Wielu z Was ma dość miodów z supermarketów i niepewnych źródeł, przeszkadza Wam nie tylko brak informacji na temat źródła ich pochodzenia, ale także możliwość występowania w nich szkodliwych substancji. Dobrze wiecie, że niska cena nie powinna decydować o wyborze produktu. Śmiało większość z Was można nazwać świadomymi konsumentami. Ale co z pozostałymi osobami? Czy muszą być one skazane na tanie miody, często sprowadzane masowo z Chin, o bardzo niskiej jakości? Nie!

 Z myślą o miłośnikach miodów stworzyliśmy www.wcinaj-miod.pl. Miejsce nie tylko dla osób, które nie wiedzą, jak rozpoznać prawdziwy miód. To kopalnia wiedzy na temat miodów i innych produktów pszczelich – pyłku, pierzgi, czy mleczka pszczelego. Przybliżamy Wam pracę pszczelarzy, dzięki wcinaj-miod.pl poznacie wiele ciekawych faktów z życia pszczół. Dowiecie się, jak wiele zastosowań może mieć miód w kuchni. Dla bardziej dociekliwych Czytelników przygotowaliśmy blog – miejsce, w którym publikujemy artykuły dotyczące wpływu pszczół na środowisko, wspominamy o akcjach społecznych podkreślających ich znaczenie.

Ale same wiedza to nie wszystko. Potrzebujecie sprawdzonych produktów, które moglibyśmy Wam polecić. Dlatego wyruszamy w poszukiwania najlepszych miodów na rynku. Odwiedzimy małe, rodzinne pasieki, sprawdzając jakość ich produktów. Wiemy, że to ona decyduje o tym, czy miód dobroczynnie wpłynie na Wasze zdrowie. Chcemy mieć pewność, że pszczelarze, z którymi nawiążemy współpracę, wkładają w pozyskiwany w pasiece miód nie tylko dużo pracy, ale i swoje serca. Dobrze wiemy, że regionalne, prowadzone w zgodzie z naturą pasieki są gwarancją najlepszej jakości miodu, o niespotykanym smaku.

Jesteście ciekawi, jak zakończy się nasza podróż? Czy znajdziemy miody, które zachwycą nie tylko laików, ale i ich wytrawnych znawców? Śledźcie przebieg naszej wyprawy na wcinaj-miod.pl i naszym facebookowym profilu. Znajdziecie tam szczegółową relację, staniecie się świadkami naszych spotkań z pszczelarzami, wraz z nami odkryjecie nieznaną stronę Lubelszczyzny i innych regionów przyjaznych pszczołom.

Do zobaczenia wkrótce! Zaglądajcie na naszego facebooka-> Link (https://www.facebook.com/wcinajmiod/)

wcinaj miód

Comments

comments

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o